O peptydach

Podstawowe informacje o peptydach

Peptydy stały się powszechnie znane dzięki wspólnej pracy biochemików I.Rose (USA), A. Hershko (Izrael) i A. Ciechanover (Izrael), którzy w 2004 r. otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii, za teoretyczne i eksperymentalne badania nad tymi związkami.

W 2013 r. odkryta została wysoka biodostępność krótkich peptydów (zachowanie ich określonych właściwości po podaniu doustnym). Możliwość taka pojawiła się dzięki specjalnemu mechanizmowi transportu krótkich peptydów do krwi poprzez ścianę jelita.

WIELOSKŁADNIKOWE BIOREGULATORY PEPTYDOWE „MY REAL WAY”
Suplementy diety dla regeneracji i aktywacji komórek

Peptydowe bioregulatory „My Real Way” utrzymują biologiczną samoregulację i regenerację komórek i tkanek. Każda kapsułka zawiera naturalne, krótkie, niskomolekularne, bioaktywne i biodostępne peptydy pochodzenia zwierzęcego, przygotowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Stymulują układ antyoksydacyjny organizmu, tłumią aktywność wolnych rodników, sprzyjają odnowieniu błon komórkowych. Ich biologiczna rola polega na aktywacji wymiany energetycznej w komórkach, stymulacji funkcji białkowo-syntetycznej i podziału komórkowego w celu odbudowy tkanek organizmu.

Dla każdego organu opracowano peptydy, o specjalnie ukierunkowanym działaniu. Dzięki temu nie powodują one innych niechcianych efektów ani działań ubocznych. To wielka zaleta peptydów - są naturalne i absolutnie bezpieczne.

Każdy zestaw peptydów „My Real Way” posiada swoją serię, gdzie pierwsza litera „N” oznacza naturalne pochodzenie peptydów (Natural), a druga litera – numer serii premiksu (premix). Premiks to kompleks peptydów, specjalnie dobranych dla konkretnego narządu. Łańcuchy peptydowe w danym kompleksie składają się z 2-5 aminokwasów. Masa cząsteczkowa peptydów jest różna w zależności od premiksu i wynosi od 280,34 g/mol do 588,55 g/mol.

Główne zalety bioregulatorów „My Real Way”:

 • Eliminują przyczyny osłabienia organizmu;
 • Odbudowują zasoby zdrowia;
 • Działają wybiórczo na narządy;
 • Zapewniają długotrwały efekt;
 • Mają zbilansowany skład;
 • Można je stosować łącznie z lekami - nie wpływają na stosowane terapie;
 • Nie wywołują reakcji alergicznych;
 • Nie uzależniają;
 • Są nietoksyczne i całkowicie bezpieczne;

Każda kapsułka zawiera unikalny kompleks peptydów oraz specjalnie dobranych witamin, minerałów i wyciągów z ziół:

I grupa – podstawa wszystkich preparatów – zestaw aktywnych fizjologicznie, niskomolekularnych, biosyntezowanych, naturalnych peptydów. To naturalne peptydy nowej generacji, które zostały poddane dodatkowemu oczyszczaniu według nowoczesnej technologii.

II grupa – niezbędne dla organizmu witaminy,

III grupa - mikro- i makroelementy z wyraźnym biostymulującym działaniem na komórki.

IV grupa – ekstrakty ze specjalnie dobranych leczniczych roślin dla aktywacji metabolizmu komórek;

Preparaty MyRealWay są produkowane w kapsułkach pochodzenia roślinnego, przygotowanych z hypromelozy. Jest ona odporna na działanie peptydów i ulega stopniowemu rozpuszczaniu w jelitach. Dzięki temu substancje odżywcze stopniowo i równomiernie dostają się do komórek na całej długości przewodu pokarmowego

Szczegółowy, indywidualny skład każdego kompleksu można znaleźć w katalogu.

Link do katalogu


Czym nasze produkty różnią się od konkurencji?!

Wielu producentów oferuje peptydy w swoich suplementach diety. Tu należy wyjaśnić, że każdy człowiek spożywając np. pokarmy mięsne dostarcza do organizmu białka i peptydy pochodzenia zwierzęcego. Problem polega na tym, że w jelitach podczas procesu trawienia substancje te rozpadają się do pojedynczych aminokwasów i tylko one, głównie ze względu na swoją wielkość, mogą przeniknąć przez ścianki jelita do krwioobiegu.

Firma „My Real Way” w ciągu wielu lat prowadzonych badań opracowała technologię pozyskiwania i wyodrębniania peptydów posiadających wyjątkowe właściwości wskazane poniżej:

 1. Krótkie, niskomolekularne i biodostępne – peptydy „My Real Way” są zbudowane z 2 - 5 aminokwasów, które mogą przenikać przez ściankę jelita do krwioobiegu;
 2. Bioaktywne – peptydy „My Real Way” to wyselekcjonowane związki, które po przedostaniu się do krwioobiegu przez ściankę jelita celują w wybrane rodzaje komórek organizmu i uaktywniają w nich procesy regeneracji uszkodzonych struktur. Inicjują proces samoregeneracji i odmładzania komórek.
 3. Bezpieczne - peptydy „My Real Way” oddziaływują jedynie na komórki, dla których są dedykowane.


Kontrola jakości i certyfikaty

Alians „My Real Way” odpowiedzialnie dobiera bazy produkcyjne, w celu zapewnienia odpowiedniej jakości produkcji i właściwemu marketingowi innowacyjnych środków z serii „MyRealWay”. Kontrola jakości i bezpieczeństwa „MyRealWay” realizowana jest na wszystkich etapach – od opracowania i produkcji do dostarczenia do klienta. Wszystkie produkty marki „MyRealWay” produkowane są w fabrykach na terenie Unii Europejskiej, spełniających wymagania norm ISO. Wykorzystuje się w tym celu nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości, ekologiczne surowce, dostarczane przez europejskich dostawców. Administracyjno-techniczne biura aliansu znajdują się w Belgii i na Litwie.

Zaawansowany proces opracowywania receptur produktów wspierających zdrowie i młodość „MyRealWay”, które nie mają swoich odpowiedników, przewiduje wielopoziomową kontrolę laboratoryjną i przeprowadzanie niezbędnych ekspertyz, zgodnie z europejskimi standardami. Bazując na badaniach laboratoryjnych, wybierane są najlepsze próbki do dalszej produkcji innowacyjnej linii„MyRealWay”.

Certyfikacja preparatów „MyRealWay” odbywa się zgodnie z europejskimi dyrektywami i normami oraz potwierdzana jest przez międzynarodowe certyfikaty HACCP i GMP.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl