O nas

Jesteśmy wyłącznym  importerem bioregulatorów - wieloskładnikowych kompleksów peptydowych My Real Way na terenie Polski.

Poprzez fascynację naukowymi osiągnięciami w zakresie wykorzystania peptydów w procesie pobudzenia zdolności regeneracyjnych komórek, tkanek i narządów, nawiązaliśmy partnerską współpracę z międzynarodowym aliansem MyRealWay. Nasz partner prowadzi szeroko zakrojoną działalność naukowo-badawczą w tym zakresie i jest producentem bioregulatorów, które Państwu udostępniamy.

Misją naszej firmy jest wspieranie naszych Klientów w działaniach profilaktycznych w celu zachowania zdrowia i powstrzymania procesów starzenia organizmu.

Zdrowie to podstawowa wartość w życiu człowieka. Jest warunkiem koniecznym do rozwoju i realizacji intelektualnego,  duchowego i fizycznego potencjału każdego z nas.

Zasoby zdrowia wymagają dostarczania organizmowi pożywienia pod kątem zaspokajania potrzeb energetycznych i właściwej równowagi ważnych i niezastąpionych, niesyntetyzowanych w organizmie substancji odżywczych. Niestety różnej jakości pożywienie, zanieczyszczone środowisko, stres, niezdrowy tryb i szybkie tempo życia w znacznym stopniu narażają nas na pogorszenie kondycji organizmu i choroby.

 W celu odbudowania obniżonych lub czasowo utraconych zasobów zdrowia oraz stymulacji naturalnych sił obronnych organizmu zostały opracowane unikalne, nowoczesne, aktywne biologicznie peptydowe suplementy diety z serii My Real Way.

Jeśli chcesz osiągać więcej, czuć się lepiej i żyć dłużej koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl