Co nas wyróżnia?!

Czym nasze produkty różnią się od konkurencji?!

Wielu producentów oferuje peptydy w swoich suplementach diety. Tu należy wyjaśnić, że każdy człowiek spożywając np. pokarmy mięsne dostarcza do organizmu białka i peptydy pochodzenia zwierzęcego. Problem polega na tym, że w jelitach podczas procesu trawienia substancje te rozpadają się do pojedynczych aminokwasów i tylko one, głównie ze względu na swoją wielkość, mogą przeniknąć przez ścianki jelita do krwioobiegu.

Firma „My Real Way” w ciągu wielu lat prowadzonych badań opracowała technologię pozyskiwania i wyodrębniania peptydów posiadających wyjątkowe właściwości wskazane poniżej:

  1. Krótkie, niskomolekularne i biodostępne – peptydy „My Real Way” są zbudowane z 2 - 5 aminokwasów, które mogą przenikać przez ściankę jelita do krwioobiegu;
  2. Bioaktywne – peptydy „My Real Way” to wyselekcjonowane związki, które po przedostaniu się do krwioobiegu przez ściankę jelita celują w wybrane rodzaje komórek organizmu i uaktywniają w nich procesy regeneracji uszkodzonych struktur. Inicjują proces samoregeneracji i odmładzania komórek.
  3. Bezpieczne - peptydy „My Real Way” oddziaływują jedynie na komórki, dla których są dedykowane.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl