Certyfikaty i kontrola jakości

Jakość i bezpieczeństwo przede wszystkim!

Technologia produkcji „My Real Way” została opracowana w oparciu o najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Kontrola jakości i bezpieczeństwa „MyRealWay” realizowana jest na wszystkich etapach – od opracowania procesu, poprzez dobór składników, produkcję, aż do dostarczenia do klienta gotowego produktu.


Wszystkie bioregulatory marki „MyRealWay” produkowane są w fabrykach na terenie Unii Europejskiej, spełniających wymagania norm ISO. Wykorzystuje się w tym celu nowoczesny sprzęt i wysokiej jakości, ekologiczne surowce, dostarczane przez europejskich dostawców. Administracyjno-techniczne biura aliansu znajdują się w Belgii i na Litwie.


Zaawansowany proces opracowywania receptur produktów „MyRealWay” wspierających zdrowie i młodość zapewnia indywidualnie opracowaną, wielopoziomową kontrolę laboratoryjną i przeprowadzanie niezbędnych ekspertyz zgodnie z europejskimi standardami. Bazując na badaniach laboratoryjnych, wybierane są najlepsze próbki do dalszej produkcji innowacyjnej linii „MyRealWay”.

Certyfikacja preparatów „MyRealWay” odbywa się zgodnie z europejskimi dyrektywami i normami oraz potwierdzana jest przez międzynarodowe certyfikaty HACCP i GMP.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl