NervesTIDE PLUS i VisionTIDE PLUS
10.jpg

Nowość!!  Ulepszony skład NervesTIDE PLUS i VisionTIDE PLUS- wzbogacony dodatkowymi łańcuchami peptydowymi. Zawartość peptydów w jednej kapsułce wzrasta dwukrotnie - 200mg - co wzmacnia działanie produktów.

NervesTIDE PLUS - aminokwas neuroprzekaźnik - GLYCYNA wzbogacony został dodatkowym łańcuchem peptydowym!

Glicyna działa uspokajająco, łagodnie przeciwlękowo i przeciwdepresyjnie, pomaga przy przewlekłym zmęczeniu, zaburzeniach snu, spowalnia pojawianie się oznak starzenia, wspiera układ odpornościowy, reguluje pracę układu nerwowego i łagodzi niepokój, pomaga walczyć ze zmęczeniem i zapewnia zdrowy sen. Glicyna jest pomocna w praktykach terapeutycznych jako składnik, który ma działanie uspokajające w walce z nałogami. Glicyna, jako regulator metabolizmu, normalizuje i aktywuje procesy ochronne w ośrodkowym układzie nerwowym, zmniejsza stres psycho-emocjonalny, zwiększa sprawność umysłową.

VisionTIDE PLUS - aminokwasy TAURYNA, CYSTEINA wzbogacone zostały dodatkowym łańcuchem peptydowym!

Tauryna i cysteina przyczyniają się do poprawy procesów energetycznych, stymulują gojenie i procesy metaboliczne w dystroficznych chorobach oka oraz procesach, którym towarzyszy znaczące naruszenie metabolizmu tkanek oka, dystrofia rogówki, inne obrażenie rogówki, zaćma starcza, cukrzycowa, urazowa i zaćma popromienna.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl