AdrenalTIDE PLUS
6.jpg

Wieloskładnikowy bioregulator peptydowy AdrenalTIDE PLUS to nowoczesny sprzyjający poprawie i normalizacji pracy nadnerczy i układu dokrewnego.

To skuteczny, nowoczesny środek, pomagający przywrócić właściwy metabolizm komórek w nadnerczach oraz unormować wymianę hormonalną.

Wskazania do stosowania:

• w charakterze środka wspomagającego, w celu normalizacji wymiany hormonalnej w chorobach związanych z zaburzeniami w funkcjonowaniu nadnerczy.

• w charakterze środka wspomagającego w okresie przed i po zabiegu operacyjnym na nadnercza ;

• w długotrwałym stresie psychoemocjonalnym i związanym z pracą, po doświadczeniu ekstremalnych sytuacji stresowych;

• dla osób starszych, wspomagająco na układ dokrwienny.

Sposób zastosowania: Dorośli – po 1 kapsułce dziennie doustnie, przez miesiąc, 20-30 min. po posiłku, popijając dużą ilością wody. Przyjmowanie preparatu można wydłużyć do 2-3 miesięcy. Przeciwwskazania do stosowania: Alergia na składniki preparatu, okres ciąży i karmienia piersią w związku z brakiem danych na temat możliwego działania.

Składniki: BCAA aminokwasy (kompleks peptydów Ng/1, L-leucyna, L-isoleucyna, L-walina) L-tryptofan, L-tyrozyna, witamina C, wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej, D-pantotenian wapnia, witamina B6,ryboflawina, tiamina (witamina B1), celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, fosforan dwuwapniowy, hypromeloza, dwutlenek tytanu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl